Nu al vernieuwde certificering
Onlangs hebben we met trots het certificaat voor onze Trede 2-certificering binnen de COշ-Prestatieladder nieuwe norm ontvangen!
Wekelijks vegen we op Lelystad Airport de start- en landingsbanen met onze Fod Boss. Bekijk de video en zie hoe we er snel en effectief voor zorgen dat deze schoon blijft.
De grootste kans op schade bij vliegtuigen is niet zozeer gedurende de vlucht, maar juist tijdens het taxiën op de grond. Door het aanzuigen of wegblazen van steentjes, losse bouten of wat er verder allemaal op de start- en landingsbaan rondzwerft, wordt dit veroorzaakt. Binnen de vliegerij ook wel bekend als Foreign Object Damage (FOD). Al sinds 2019 werken we op en rond Lelystad Airport waar één van onze taken het wekelijks vegen van de start- en landingsbanen is. Om daarmee deze schade aldaar dus zoveel als mogelijk te voorkomen.
In eerste instantie verzorgden we dit met behulp van een veegzuigmachine, maar al gauw zijn we overgestapt op de zogenaamde Fod Boss mat. Hiermee wordt immers slimmer, zuiniger en milieuvriendelijker hetzelfde resultaat behaald. De veegmat werkt snel en effectief en kan gemakkelijk achter een gewone auto gemonteerd worden. Zo zijn we sneller en voordeliger klaar en is de baan weer vlot vrij van vuil die schade kan veroorzaken. Er wordt nu zo’n twee jaar gewerkt met de Fod Boss, waarbij de veegmat eenmaal is vervangen. De precieze rekensom is nog niet gemaakt, maar de CO₂ besparing ten opzichte van een standaard veegzuigmachine is enorm!
Daarnaast hebben we het concept doorontwikkeld en de Fod Boss ook onder een vluchtstrookkar gehangen. Zo kan er gedurende de reguliere schouw van de arealen waar wij verantwoordelijk voor zijn, regelmatig worden geveegd. Daardoor komt er minder vuil in de goten en kolken en wordt bijgedragen aan het terugdringen van CO₂ en kosten. Doordacht, duurzaam en doeltreffend dus.
Onlangs hebben we met trots het certificaat voor onze Trede 2-certificering binnen de COշ-Prestatieladder nieuwe norm ontvangen!
Met Roady hebben we een fictieve, betrouwbare hulp op het gebied van de interne communicatie tot onze beschikking. Een zogenaamde virtuele collega die ons als verbinder, verteller en versterker van dienst is op vele vlakken binnen de organisatie. Ook is er een speciale award naar hem vernoemd.
Het materieel wat wij tot onze beschikking hebben voor de uitvoering van de vele verschillende werkzaamheden is divers en houden we continu up-to-date. Bovendien investeren we volop in COշ-neutraal materieel.
We verzorgen zowel Asset, Traffic als Incident Management. Een totaalpakket aan diensten die enerzijds in elkaars verlengde liggen en elkaar anderzijds versterken bij de realisatie van onze werkzaamheden.
Wij zorgen ervoor dat de weg beschikbaar blijft en assets presteren. Altijd. Blijf op de hoogte en volg ons ook via social media.
We zijn voortdurend op zoek naar aanvullend talent.
Petroleumhavenweg 4
1041 AC Amsterdam
+31 8 50 64 77 94
info@rms-bv.nl
Klik hier voor onze Algemene Leveringsvoorwaarden.